Ozdoby ogrodowe

W ofercie Hortus znajdują się bardzo wysokiej jakości ozdoby ogrodowe. Przede wszystkim wykonywane one są z wysokiej jakości białego cementu duńskiego. Cechuje się on bardzo wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju szkodliwe ozdobom warunki atmosferyczne, mowa tutaj o mrozie, deszczu czy słońcu. Dodatkowo dysponujemy dość szeroką jak na betonowe figury paletą kolorów. W rezultacie dając możliwość naszym klientom doboru spośród trzech dostępnych. 

Nasze figury nadadzą Państwa ogrodowi dodatkową harmonię i idealnie wkomponują się w zielone przestrzenie. Przykładamy ogrom prac w to, aby nasze były one przede wszystkim piękne i estetyczne. Co więcej, szeroki zakres tematyczny naszych ozdób ogrodowych pozwala na przeróżne kombinacje. Jeśli jesteś zainteresowany śmiało zajrzyj do naszej wizytówki tam znajdzie zarówno dane kontaktowe jak i trasę dojazdu. W naszym sklepie wyróżniamy kilka kategorii naszych produktów, które zasługują na szczególną Państwa uwagę, a należą do nich:

Doniczki i donice betonowe

Zarówno niewielkie, jak i sporych rozmiarów, mowa oczywiście donicach, które wykonujemy dla Państwa. Potrafią znacząco wpłynąć na otaczającą nas przestrzeń idealnie przy tym zgrywając się z pięknem roślin. Z pewnością będą stanowić integralną część domowego ogrodu. Z pewnością pasować do nich będą przeróżne kompozycje kwiatowe jak i krzewów. 

Fontanny ogrodowe

Jako ozdoby ogrodowe w Waszym zielonym zaciszu będą pasować idealnie. Nasze fontanny zagościły już na niejednym ogrodzie, a ich ilość stale wzrasta. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w ogrodzie, a także frajda dla naszych pociech. Niecodzienne kształty, niezwykle wytrwała struktura oraz piękno decydują o bardzo wysokim zainteresowaniu klientów. 

Pagody ogrodowe

Pagoda to zdecydowanie najbardziej charakterystyczna ozdoba ogrodowa w wystroju japońskim. Te z reguły kamienne miniatury buddyjskich świątyń idealnie podkreślają jaką tak naprawdę funkcję pełni ogród japoński. Mówimy tutaj o miejscu wyciszenia, spokoju o wyjątkowej harmonii. Pomimo mocnego nacechowania na kulturę azjatycką wcześniej wspomniane pagody idealnie pasują do każdego ogrodu.