figury sakralne z betonu

Figury sakralne z betonu

Figury sakralne z betonu to wyjątkowe dekoracje ogrodowe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, nasłonecznienie. Są one niezwykle eleganckie i estetyczne, prezentują się doskonale w otoczeniu domu lub w ogrodzie. Dlatego taką figurkę sakralną można podarować komuś w prezencie. Będzie to wyjątkowa niespodzianka, którą osoba obdarowana będzie mogła wypełnić przestrzeń wokół swojego domu. Figurki sakralne z białego cementu duńskiego (o parametrach 52,2) wywołują przyjemne dla oka wrażenie, ich widok cieszy i wzmacnia na duchu oraz pozostaje na długo w pamięci.

Charakterystyka naszych betonowych figur sakralnych

Rzeźby sakralne z betonu, różne rzeźby aniołów, świętych wykonane są z materiału solidnego, najwyżej jakości. Biały beton ma tę szczególną zaletę, że jest trwały i niezwykle estetycznie wygląda. Figura sakralna do ogrodu wykonana z tak mocnego tworzywa jest całkowicie bezpieczna. Ponadto jest odporna na zniszczenie pod wpływem nacisku mechanicznego lub innych niekorzystnych warunków (np. grad, śnieg, wiatr, przewrócenie). Biały cement duński jest gwarantem trwałości figury sakralnej na długie lata.

Obecność figur sakralnych z betonu, rzeźb świętych w naszym ogrodzie wprowadza do niego atmosferę spokoju, wyciszenia, zadumy i refleksji. To doskonała dekoracja nie tylko do ogrodu prywatnego, ale również w otoczeniu kościołów, kapliczek i miejsc sakralnych stanowią one gustowne dopełnienie atmosfery miejsca świętego. W naszej kulturze tego rodzaju rzeźby darzy są szczególnym szacunkiem ze względu na długą tradycję związaną z chrześcijaństwem.

Ołtarz z figurą Matki Boskiej
Ołtarz z figurą Matki Boskiej – 570 zł

Figury sakralne - Matka Boska
Figura Matki Boskiej – 315 zł
Pan Jezus - figury sakralne
Figura sakralna – Pan Jezus – 230 zł

Figury sakralne potrafią uzupełnić nasz ogród

Ogród do właściwe miejsce przeznaczenia dla figur sakralnych. To w nim wypoczywamy po trudach dnia, szukamy wytchnienia i refleksji. Wyposażony w figurkę sakralną albo w kilka figur zyskuje na atrakcyjności i sprawia, że chętniej chcemy w nim spędzać każdą wolną chwilę.

Anioły, aniołki oraz inne figury sakralne z betonu są w różnych rozmiarach i o różnej wadze. Dlatego każdy może sobie wybrać taką, jaka się mu podoba i będzie pasowała do jego ogrodu. Wystarczy odwiedzić nas, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Z pewnością wybierzecie Państwo odpowiednią figurę do swojego ogrodu. W każdej chwili służymy poradą w wyborze sakralnej rzeźby ogrodowej.

Zobacz także:

Figury ogrodowe z betonu